רגע של שקט, ואז חוזרים!

29. אפריל 2010 תגיות: , | אין תגובות »

לכל מי שתהה מה קורה, עדכון קצר: לא עלה פרק בשבוע שעבר בגלל הפגרה. הנחנו ששבוע אחד אתם מקבלים פרק – ובשבוע השני אותנו! מה שאומר שממש בקרוב תקבלו פרק חדש עם הרבה דיבורי לוסט שיחזיקו אתכם עד הפרק הבא :)

מעבר לזה, צוות הפודקאסט שומע את השאלות שלכם על "מה אחר כך?", ואנחנו מאד שמחים לשמוע אותן, אבל כרגע אין לנו עדיין מושג. אין כרגע סדרה שכולנו מתלהבים ממנה שיש מה לדבר עליה (כי אנחנו מניחים שפודקאסט "איך פגשתי את אמא" לא ילהיב אתכם יותר מדי). עם זאת, אנחנו אנשים יצירתיים בדרך כלל, אז אני בטוח שנמצא דרך חדשה לבדר את כולכם :) מעבר לזה, אנחנו מאמינים שגם אחרי הפודקאסט נמשיך להגיע לשלל כנסי מד"ב-פנטזיה מסוגים שונים ולדבר על הסדרה, פה ושם.

ושאלה אחרונה – הפרק האחרון של הסדרה ישודר בארץ בשידור חי. אנחנו עושים הקרנה חגיגית אצלנו, ותוהים לעצמנו – מה נראה לכם שיהיה מעניין לעשות בספיישל סוף העונה? אנחנו מניחים שפרק סוף העונה יהיה הפרק שיהיה לנו הכי פחות מה לומר עליו אי פעם, כי אין סיבה לספקולציות וניבויים אחריו. אבל אנחנו כן נשמח לשמוע רעיונות על מה כן לעשות, גם בשידור חי (אם יש לכם רעיון טוב אנחנו נמצא את הטכנולוגיה לממש אותו), וגם בשבוע-שבועיים שאחרי סוף העונה :)

פגרה נעימה,

-חגי

אין תגובות » »

הוספת תגובה

צריך להכנס למערכת בשביל לכתוב תגובות.