מתניעים מחדש

עוד ארבעה שבועות כולנו כבר נהיה אחרי הפרק הראשון של העונה האחרונה של אבודים, והגיע הזמן להתחיל להתכונן. למזלנו, החברים שלנו ב"אבודים, אבל לגמרי" הזכירו לנו להתחיל להתכונן עם הסרטון המגניב הזה שסוקר את כל חמשת העונות שעברו בצורה מהירה ויעילה (כמו הסרטון הדומה שהראינו לכם בשנה שעברה):

מה מתוכנן ל-27 הימים הקרובים? הנה תקציר:

  • בשבוע שלפני תחילת העונה, נחזור ללוח השידורים הקבוע שלנו (אולי עם הפתעה!), ונתחיל בהכנות לעונה הקרובה: מה הולך לקרות, איך, ולמה.
  • כידוע לכם, בפסטיבל אייקון האחרון אני, אורן ואיתי ערכו הרצאה על אבודים, כאשר הנושא היה "איך בונים תיאוריה". במסגרת ההרצאה גם פרשנו את התיאוריה הגדולה שלנו לעונה הקרובה (סבב הימורים על "תוך כמה זמן מפריכים אותנו" יתחיל ב-20 לינואר). היו לנו אינסוף בעיות לוגיסטיות עם העלאה של הוידאו, בעיקר כי אני מתנגד נחרצות להעלאת 9 סרטונים נפרדים, אבל כנראה שזה יקרה. לחלופין, יכול להיות שפשוט נציג את התוכן של ההרצאה במסגרת שבוע ההכנה שלנו.
  • כמו שאמרנו בסוף העונה הקודמת – מי שרוצה להצטרף ולשדר איתנו, יכול לפנות אלינו במייל contact@avudim.com . אנחנו נעריך במיוחד אנשים עם תואר בפיזיקה תיאורטית, אבל גם השאר יתקבלו בברכה :) שימו לב – אם תרצו להצטרף יש סיכוי סביר שתצטרכו להגיע לירושלים, או לכל הפחות לראשל"צ.

נתראה בקרוב!

אין תגובות » »

הוספת תגובה

צריך להכנס למערכת בשביל לכתוב תגובות.