פודקאסט בשידור חי – פסטיבל אייקון 2009!

18. ספטמבר 2009 תגיות: , , | 5 תגובות »

שלום לכולם! המון זמן לא כתבנו כאן, אבל כל מיני דברים מעניינים מתרחשים מאחורי הקלעים בענייני העונה השישית הבאה עלינו לטובה… אנחנו מתכננים הרבה הפתעות להמשך, אבל בכל זאת, העונה השישית עוד רחוקה מאיתנו. מה שקרוב אלינו יותר הוא חול המועד סוכות, ואיתו פסטיבל אייקון 2009. השנה, לשם שינוי, הפסטיבל כן יתייחס לסדרה האהובה על כולנו, ואנחנו נהיה שם בשני האירועים הרלוונטים:

  • "חמש שנות אבדון" הוא פאנל מומחים, בהנחיית חבר הפודקאסט חגי, ובהשתתפות חברת הפודקאסט לימור, מנהל אתר "אבודימפדיה" שרון איצקוביץ', ואילן זילברשטיין מהבלוג המצוין "אבודים, אבל לגמרי". האירוע יתקיים ביום רביעי, 07.10, בין השעות 18:00-20:00, בבניין "אשכול פיס" הצמוד לסינמטק ת"א, ויגע בנושאים מהותיים רבים בסדרה. האירוע, כמובן, יהיה פתוח לשאלות.
  • כמובן, האירוע המרגש יותר מבחינתנו הוא פודקאסט בשידור חי, שבו ישתתפו חגי, אורן, ואיתי – כלומר, כמעט כולנו! האירוע יתקיים ביום חמישי, 08.10, בשעה 16:00, שוב בבניין "אשכול פיס". באירוע הזה אנחנו מתכננים להציג בפניכם סקירה של תיאוריות גדולות מהעבר, ואת התיאוריה הגדולה שלנו לעונה השישית הבאה עלינו לטובה. אם עקבתם אחרינו היטב בשנה האחרונה, אתם יודעים שהתיאוריות שלנו צודקות לא מעט, וגם אם לא, הן תמיד מעניינות. והפעם אנחנו עובדים על משהו גדול הרבה יותר מהרגיל…

לא רק זה, אנחנו שמחים להודיע שאנחנו עורכים תחרות לרגל האירוע. איך משתתפים? שולחים לנו, במייל או בתגובות כאן, תיאוריה מופרכת ככל האפשר וגדולה ככל האפשר שמנסה להסביר את כל הסדרה. התיאוריה צריכה להיות מגובה בראיות מהסדרה, והתיאוריות המופרכות ביותר שבכל זאת מצליחות להיות מבוססות ברמה סבירה על אירועי הסדרה יזכו את בעליהן בכרטיסים חינם לאירועי "אבודים" באייקון. בין הזוכים יחולקו 2 כרטיסים לפאנל, ו-4 כרטיסים לפודקאסט בשידור חי.

את התיאוריות יש להגיש עד יום חמישי, ה-1 לאוקטובר. תשובות ינתנו לכל המאוחר עד מוצ"ש שלאחר מכן. מומלץ לומר לנו איזה אירוע אתם מעדיפים, כדי שנוכל לחלק את הכרטיסים בהתאם.

נתראה באייקון!

5 תוגובות » »

  יואב schrieb @ 12 באוקטובר, 2009 @ 18:00

שלום רב, רק רציתי לשאול האם אתם מתכננים להעלות מתישהו בקרוב את הפודקאסט לאינטרנט?
לחלקנו לא היה אפשרי להגיע לאייקון ופיספסנו את זה…. בכל מקרה, כמי שהיה בפאנל על חמש שנות אבדון, סחטיין על ההשקעה שלכם, ושתהיה לכולנו גמר סדרה טובה ושהסוף לא יאכזב!

  חגי אלקיים schrieb @ 12 באוקטובר, 2009 @ 18:11

בהחלט! ההרצאה שלנו צולמה מתחילתה ועד סופה, ונשארו לנו רק כמה ענייני עריכה ואת הלוגיסטיקה של להעלות קטע וידאו של שעה וחצי לאינטרנט. אני צופה שתוך שבוע-שבועיים זה יפורסם פה.

  דניאל schrieb @ 11 בנובמבר, 2009 @ 20:47

מתי תעלו את הפודקאס לאתר?

  אלון schrieb @ 5 בינואר, 2010 @ 12:21

יש חדש?

  חגי אלקיים schrieb @ 5 בינואר, 2010 @ 18:36

קשה, קשה :)

יש המון בעיות לוגיסטיות עם העלאה של שעה וחצי של הרצאה לאינטרנט. קצת מצאנו את עצמנו בבלגאן של לימודים, נסיעות, ושאר אירועים ששתו לנו את כל הזמן…

אבל המועד הסופי הוא זה: לפני שתתחיל העונה, כל הצופים הנאמנים שלנו (וגם הלא-נאמנים, אם כי אותם אנחנו פחות אוהבים) יזכו לראות את החומר של ההרצאה – בין אם זה ההקלטה המקורית של ההרצאה עצמה שנמצא דרך להעלות, ובין אם כחלק מהפודקאסטים שנקליט כהכנה לעונה החדשה. (וכן, אנחנו מתכננים לעשות לפחות שבוע של שידורים לפני שתתחיל העונה, כדי שכולנו נהיה מוכנים לארבעת החודשים המרתקים שהולכים לעבור עלינו!)

הוספת תגובה

צריך להכנס למערכת בשביל לכתוב תגובות.